Kapetanios Group | Property Developers & Hoteliers

CAREER OPPORTUNITIES

Having been in operation with its current structure since 2000, Kapetanios Group has solidified itself as a reputable employer within the hospitality and property development industries. We are always on the lookout for talented and motivated individuals who share our company values. If you wish to advance your career, get in touch with us. You will find our vacancies below.

CURRENT OPENINGS

Department Managers

Για τον σωστό προγραμματισμό  επαναλειτουργίας του ξενοδοχείου Aqua Sol Holiday Village την 1/6/2024 στην Πάφο o όμιλος εταιρειών Kapetanios ζητά να προσλάβει: Διευθυντές Τμημάτων Ξενοδοχείου

Με τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε ανάλογη θέση

Οι Διευθυντές Τμημάτων θα είναι υπεύθυνοι για την ομαλή και καλή λειτουργία των τμημάτων τους. Η έναρξη απασχόλησης θα γίνει πολύ νωρίτερα για να δοθεί ο απαραίτητος χρόνος οργάνωσης των τμημάτων και πρόσληψης , επιμόρφωσης και εκπαίδευσης του υπόλοιπου προσωπικού.

Παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι όπως  αποστείλουν το βιογραφικό τους  στο headoffice@kapetaniosgroup.com  μέχρι την 31η Ιανουαρίου 2024.

Οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

Προσφέρονται αρκετά ευνοϊκοί όροι απασχόλησης με αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τα κεντρικά γραφεία του Ομίλου στο τηλ. 25586206.

Hotel Manager

Για τον σωστό προγραμματισμό  επαναλειτουργίας του ξενοδοχείου Aqua Sol Holiday Village την 1/6/2024 στην Πάφο, o όμιλος εταιρειών Kapetanios ζητά να προσλάβει άτομο για κάλυψη της θέσης του Hotel Manager.

Προσόντα

Πανεπιστημιακό Δίπλωμα σε Διοίκηση Ξενοδοχείου. Άριστο οργανωτικό και επικοινωνιακό προφίλ, άριστες ηγετικές ικανότητες,

Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας. Γνώση τρίτης γλώσσας θα θεωρηθεί  επιπρόσθετο προσόν.  Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη  θέση

Καθήκοντα

Μεταξύ άλλων η διοίκηση και υποστήριξη των τμημάτων του ξενοδοχείου

Απολαβές

Για τη πιο πάνω θέση προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών βάσει προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι  31/1/24 στην ηλεκτρονική διεύθυνση headoffice@kapetaniosgroup.com  ή στον αριθμό φαξ 25589769

Με τους ενδιαφερόμενους θα διευθετηθεί προσωπική  συνέντευξη.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλ. 25 586206.

Spa Therapist

Το ξενοδοχείο Kapetanios Limassol ζητά να προσλάβει άτομο για κάλυψη της κενής θέσης της Spa Therapist.

Προσόντα

Απόφοιτος/η σχετικής σχολής. Άριστο οργανωτικό και επικοινωνιακό προφίλ
Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.  Προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη  θέση

Καθήκοντα

Massage, Θεραπείες προσώπου και σώματος, μανικιούρ, πεντικιούρ κ.α.

Απολαβές

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι  9/2/2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση headoffice@kapetaniosgroup.com  ή στον αριθμό φαξ 25589769

Contact Us

Phone: +357 - 25586206
Fax: +357 - 25589769
E-Mail: headoffice@kapetaniosgroup.com

BOOK NOW